8 четения

Неданци доминираха, закономерно биха

ФК „Недан“ – „Устрем“ 4:1

С хаотичен натиск на домакините започна срещата в Недан и чак в 36-ата минута падна първото попадение. Отбеляза го Мирослав Цонев с далечен удар, хванал в крачка вратаря на гостите от Масларево. Почти веднага след началото на второто полувреме Йордан Димитров бе оставен непокрит и би точно за 2:0. Последва бърз нов гол за неданци, дело на Владимир Йорданов в 50-ата минута, и всичко около крайния победител вече бе ясно. Мирослав Цонев отново пробва силата на шута си от дистанция за 4:0 в 67-ата минута, развивайки успеха на домакините. Последва леко отпускане в редиците им, което позволи на Иван Иванов от състава на „Устрем“ да намали на 4:1 в 78-ата минута. Срещата бе много коректна и приключи без наказателни картони.