5 четения

„Железничарите” отвъртяха реми с третодивизионен тим

Равенство 2:2 с третодивизионния „Левски 2007” отвъртяха в контролна среща горнооряховските локомотивци. В мача взеха участие предимно футболисти, които по- рядко попадат в състава за мачовете в елита. Домакините, които са челници в Северозападната трета лига, дръпнаха с 1:0 в 12-ата минута, когато Ивайло Иванов наказа грешка на вратаря Стефано Кунчев. Три минути по-късно той покачи на 2:0, оставайки очи в очи с Кунчев.

В 30-ата минута Любомир Генчев намери Тихомир Кънев, който с точен удар намали на 1:2.

В средата на второто полувреме новото попълнение Мохамед Бен Отман бе в основата на автогол на Ангелов, с който горнооряховчани стигнаха до крайното 2:2.

В понеделник от 20 часа е „железничарското” дерби между локомотивите от Г. Оряховица и Пловдив. Двубоят е на стадиона в кв. „Лаута” в Пловдив и ще бъде ръководен от международния съдия Николай Йорданов. Асистират му Димитър Русев и Борислав Колев.