14 четения

В Лясковец съперниците си разделиха по една точка

„Левски“ (Ляск.) ФК „Лозен 2006“ 0:0

Равностойно първо полувреме изиграха съперниците в Лясковец, като головите възможности на практика липсваха и пред двете врати. Шанс пред домакините се разкри пред Боев, който обаче от 5 – 6 метра би във вратаря на тима от Сухиндол. В отговор гостите отправиха два удара, преминали край целта. Добра възможност имаше Делян Стойчев, който не оползотвори пробив на Иван Иванов, подал му топката около точката за изпълнение на дузпи.

През втората част инициативата бе на лясковчани, които държаха продължително топката под свой контрол, но трудно създаваха опасности. Мехмед Мустафов пропиля може би най-чистата за „Левски“, пропуск направи и Георги Георгиев, който не се възползва от грешка в отбраната на гостите. Пред другата врата Даниел Димитров не успя да отиграе добре центриране и това бе всичко.