2 четения

В Масларево гостите от Морава доминираха

„Устрем“ – ФК „Морава“ 1:6

Открит футбол с много възможности и седем гола предложиха на публиката в Масларево играчите на двата тима. Още в 3-тата минута Иван Величков би в аут непосредствена близост до вратата на домакините. В 5-ата Борислав Костадинов навърза пазачите си от Морава и разтърси левия страничен стълб. В отговор пък Илиян Георгиев засече топката с глава, но вратарят на „Устрем“ спаси. Нов шут на Борислав Костадинов намери гредата, след което головете почнаха да падат. В 30-ата минута отбраната на домакините сбърка и Ивайло Тодоров вкара за 0:1, а след още четири Иван Величков удвои аванса на тима си.

Втората част тръгна с автогол на Станислав Хаджиев за 0:3, след което Росен Димитров си спря топката на гърди и от въздуха вкара за 0:4. От воле би и Иван Величков за 0:5 в 75-ата минута, в 77-мата автогол на Тихомир Алтънов доведе резултата до 0:6.

Нарушение срещу Борислав Костадинов в пеналта донесе дузпа за масларчани, която потърпевшият реализира за 1:6 в 82-рата минута.