В Ореш домакините направиха обрат след почивката

„Стрела“ – „Спортист“ (Върбовка) 3:1

Себайдин Асенов даде аванс на гостите от Върбовка в 25-ата минута, завършвайки бърза контра на тима си. Почти веднага след подновяването на играта отново той имаше шанс да отбележи, но го пропусна и в 27-мата минута равенството бе възстановено. Янислав Ячев реализира дузпа за 1:1. В 34-тата минута пак той направи пълен обрат, вкарвайки с шут от 25 метра. През втората част дъждът се усили и стана още по-трудно на футболистите от двата тима. Чак в заключителните секунди падна третото попадение в полза на „Стрела“. То бе дело на Петър Иванов, възползвал се от разредената отбраната на „спортистите“, тръгнала напред в търсене на изравнителен гол.