Николай Димитров първи на „Бодлите на розите“

Тридневното състезание по ориентиране „Бодлите на розите“ завърши със златен медал за Николай Димитров. Надпреварата в района на Казанлък включваше спринт, средна дистанция и държавно първенство по нощно ориентиране, като последното не се проведе. В елитната група при мъжете председателят на великотърновския клуб „Браун Тим“ завърши трети в спринта, на средна дистанция е втори и стана победител в комплексното класиране с аванс от 19 секунди пред Боян Софин от „НСА – Сивен“. Димитър Димитров от „Браун Тим“ е първи в група мъже-45. Петя Димитрова е втора при жени-50. При 14-годишните момчета Николай Генов е четвърти.