13 четения

Георги Недев с две попадения за успеха в Габрово

„Янтра“ – „Локомотив“ 0:4

В отминалия шести кръг младите „локомотивци” записаха третата си победа в Елитната група U-15, като надвиха „Янтра” в Габрово с 0:4. Първото полувреме приключи при нулево равенство. Пределно мобилизирани и концентрирани пред гола, горнооряховските момчета не оставиха никакви шансове на своите домакини през второто полувреме. С два гола на Георги Недев и по един на Янислав Цачев и Звезделин Бончев двубоят приключи при 0:4. Мачът ще се запомни и с официалния дебют на вратаря Ивайло Стефанов, който е две години по-малък, но се справи отлично в рамките на железничарската врата и даде заявка за добро бъдеще. В този кръг другият представител на региона в групата „Етър ВТ“ почиваше. В класирането „виолетовите“ са втори с 11 т., с една по-малко от лидера „Ботев“ (Враца). Горнооряховчани разделят трето-четвърто място с монтанци с по 10 точки.