3 четения

Гол от съблекалните в Сухиндол, но интрига до края

„Лозен 2006“ – „Земеделец“ 3:1

С гол от съблекалнята започна срещата в Сухиндол. Още в 3-тата минута Иван Иванов разпечата вратата на гостите от Козловец. Устремът в атака на домакините продължи и в 22-рата минута Павлин Калчев покачи на 2:0. Развоят явно поуспокои играчите на „Лозен 2006” и в 33-тата минута Калоян Илиев върна едно попадение за 2:1, а с това и интригата на терена.

От тук почти до края на мача всеки от съперниците търсеше своето. Домакините действаха вече по-внимателно, като се опитваха да отбележат трети гол, но гледаха и да не пуснат. Играчите на „Земеделец” пък с развоя на срещата отделяха все повече сили в нападение, стремейки се да изравнят. Така дойде 84-тата минута, в която Даниел Димитров приключи спора, бележейки за 3:1.