5 четения

Ветерани решиха оспорвания мач в Михалци

„Светкавица“ – „Вихър“ (Раданово) 2:1

В здрав мач опитният тим от Михалци съумя да наложи волята си и да спечели с 2:1. Гостите от Раданово дръпнаха с 0:1 в 15-ата минута с попадение от наказателен удар на Иван Иванов, отсъден за игра с ръка на бранител на домакините. Пет по-късно опитният таран Петър Рачев успя да си осигури най-добрата възможна позиция при меле и вкара свалената му с глава топка за 1:1. Друг ветеран на „Светкавица“ – Енвер Силистралиев, надбяга пазачите си от „Вихър“ в 24-тата минута и направи пълен обрат 2:1. До края съперниците водеха яка битка за всяка педя терен, а секунди преди да изтече редовното време, Иван Иванов с глава пропусна да изравни.