6 четения

Първи три точки за тима от Българско Сливово

„Бенковски“ – „Устрем“ 6:2

Едно полувреме се надиграваха съперниците в Българско Сливово, през второто инициативата бе на домакините. Добромир Митов изведе „Бенковски“ напред с гол от дузпа в 5-ата минута, в 31-вата Николай Янков покачи на 2:0. Междувременно Калин Калинов от „Устрем“ получи червен картон за предотвратяване на голова възможност и остави тима си в намален състав. Борислав Костадинов върна надеждите на гостите от Масларево с попадение две минути по-късно, а след още 120 секунди Николай Нешев изравни 2:2. Пет минути преди почивката Ивайло Иванов отново даде аванс на домакините, разписвайки се за 3:2.

През втората част играчите от Българско Сливово бяха далеч по-концентрирани, численото предимство също си каза думата. Любомир Любенов веднъж и Николай Янков на два пъти огорчиха вратаря на „Устрем“, изковавайки внушителното 6:2.