5 четения

Гол от съблекалните падна в Поликраище

„Росица“ ФК „Първомайци“ 0:2

Ангел Кабакчиев изпълни много добре пряк свободен удар във 2-рата минута и топката се укроти в мрежата на „Росица” за 0:1. Така комшийското дерби в Поликраище започна с гол от съблекалнята за гостите от Първомайци. Този резултат оцеля до почивката въпреки опитите на Николай Куцаров на върха на атаката на домакините да го промени. Малко топки обаче стигаха до него, а и високият вратар Стефан Монин обираше центриранията без проблеми. В 59-ата минута отново Ангел Кабакчиев изпълни фал, вратарят на „Росица” Цветомир Цанков този път успя да отбие, но Николай Цончев пръв докопа топката и след като рикошира в напречната греда, тя падна зад голлинията за 0:2.