17 четения

Гостите си оправиха головата разлика в Добри дял

„Вихър“ (Добри дял) – „Янтра Драганово“ 0:8

Резултатна победа в Добри дял взе тимът от Драганово и вече е на върха в класирането. Воденият от Петко Ганчев отбор има 17 точки, колкото и „Владислав“ (Джулюница), но е с по-добра голова разлика. Мирослав Терзиев откри резултата в 7-мата минута след подаване отдясно. В 15-ата вратарят на гостите Илия Ганев спаси дузпа, бита от Йордан Георгиев, като това бе най-добрата възможност за „Вихър”. След още четири минути Георги Георгиев проби отдясно и покачи на 0:2. До почивката Пламен Станчев и Петко Петков с далечен изстрел доведоха нещата до 0:4.

През втората част Георги Ананиев, Петко Петков, Мартин Токмакчиев и Ивайло Николов довършиха добридялци, чийто вратар Димитър Георгиев спаси поне още пет голови удара.