4 четения

Козловчани не оставиха съмнение в превъзходството си

Земеделец“ – Чумерна“ 3:0

Чиста победа с класическото 3:0 записа отборът на „Земеделец“ на своя стадион в Козловец срещу „Чумерна“. Гостите от Елена пропуснаха отличен шанс да поведат в 12-ата минута, в която сам срещу вратаря на домакините излезе Адем Шабан, но не успя да вкара. 180 секунди по-късно Ивайло Пенев не пропиля създадената възможност и би точно за 1:0. Второто попадение на домакините бе дело на Евгени Колев, след разигран непряк свободен удар.

След почивката козловчани продължиха да атакуват и в 58-ата минута Иван Лесев стреля над гредата на бранената от „Чумерна“ врата от удобна позиция. Почти веднага след това нападателят получи нов шанс и този път коригира мерника си за 3:0.