5 четения

Сухиндолци биха в Дебелец, имат шанс за тройката

Ботев“ (Деб.) – „Лозен 2006“ 0:3

Бивши футболисти на “Ботев” решиха срещата в Дебелец и донесоха трите точки на новия си отбор. Даниел Димитров откри резултата с далечен удар, при който топката рикошира в бранител и излъга вратаря на домакините Красимир Косев за 1:0 в 15-ата минута. Само седем минути по-късно Иван Мариянов получи извеждащо подаване, надбяга пазачите си и покачи на 2:0. Пак той бе точен в 32-ата минута, когато при контра бе намерен добре от Димитров и не сбърка за 3:0. Като цяло срещата бе коректна, но пет минути преди да изтече редовното време се стигна до счепкване. Атанас Игнатов от състава на “Лозен 2006” фаулира Генчо Генчев, който скочи и му налетя с удари. Последва идентичен отговор и двата отбора набързо се събраха накуп. След успокояването на страстите Генчев и Игнатов поеха към съблекалните, насочени натам от много добре ръководилия рефер Кирил Атанасов от Свищов.