Белочерковци с нов успех, еднолични лидери са

„Удар“ – „Вихър“ 4:1

Победа с 4:1 срещу тима от Раданово записаха футболистите от „Удар” и три кръга преди края на есенния дял от шампионата са лидери в групата с 22 точки, с три повече от „Светкавица” (Михалци). В Бяла черква домакините нанесоха удара си в средата на първото полувреме, когато набързо отбелязаха два гола. Точни бяха Георги Вълчев и Евгени Иванов в 18-ата и 22-рата минута. Гостите се върнаха в мача в началото на втората част, когато голмайсторът им Иван Иванов се разписа за 1:2.

След напрегнати двайсетина игрови минути капитанът на „Удар” Мирослав Тотев успокои съотборниците си с попадение за 3:1, а в 86-ата минута довърши гостите, вкарвайки за 4:1.