13 четения

Димитър Цонев остави трите точки в Овча могила

ФК „Овча могила“ – ФК „Недан“1:0

С гол на Димитър Цонев отборът на ФК „Овча могила“ спечели с 1:0 домакинството на ФК „Недан“. Единственото попадение падна в 39-ата минута, в която Цонев получи топката от Ангел Иванов, завъртя се, литна бранител и с шут по диагонала опъна мрежата. Преди това Цонев и Иванов пропуснаха удобни положения за домакините.

Гостите от Недан пристигнаха в намален състав – десет души, и така изиграха мача заради кадрови проблеми. Въпреки това през второто полувреме успяха да овладеят инициативата и да тръгнат напред. Защитата на домакините обаче удържа натиска с подкрепата на халфовете и нападателите и запази резултата непроменен.