Малките етърци не се посрамиха и в Горна Оряховица

„Локомотив” – „Етър ВТ” 1:3 и 0:2

Две победи постигнаха отборите на „Етър ВТ” в регионалното дерби с връстниците си от Горна Оряховица. При по-малките гостите откриха резултата още в 1-вата минута с попадение на Павел Иванов. Мартин Александров направи аванса на „виолетовите” два гола в 6-ата минута и този резултат се запази до 41-вата, в която Денислав Динев върна надеждите на домакините с попадение за 1:2. След още 180 секунди обаче Стелиян Иванов отново отчая домакините, бележейки за 1:3.

При по-големите великотърновци постигнаха чиста победа с 0:2. Попаденията забиха Росен Младенов и Костадин Белалиев в 20-ата и 28-мата минута.

И в двете възрасти отборите на „Етър ВТ” са на първо място в класирането с по осем победи от осем мача.

Останалите резултати: „Чардафон” – „Болярчета” 0:13 и 2:2, ФК „Севлиево” – „Алекс ОК” 2:4 и 6:1, „Янтра 2013”(Габрово) – „Локо” (Др.) 5:3 и 5:0, „Янтра” (Габрово)- „Орловец” 11:0 и 11:0, „Академик”- „Янтра 1919” (Габрово) 0:5 и 2:7.