Осем гола и две греди в Масларево

„Устрем“ – „Светкавица“ 3:5

Зрелищно 3:5 записаха съперниците в Масларево, играли открит футбол. Енвер Силистралиев, Михаил Терзиев и на два пъти Петър Рачев се разписаха за гостите от Михалци преди почивката. В тези минути определено преимуществото бе за „Светкавица“, чиито футболисти направиха поне още 7 – 8 пропуска от удобни позиции. За „Устрем“ едно попадение върна Борислав Костадинов в 22-рата минута за 1:2.

Втората част бе по-равностойна и като общ резултат бе спечелена от домакините, които чрез Даниел Асенов вкараха два гола.

За „Светкавица”, която около половин час игра в намален състав, след като Мирослав Петков се контузи, а в списъка с резерви имаше само двама играчи, които вече бяха влезли на терена, точен веднъж бе Силистралиев. Съперниците прибавиха в актива си и по един удар в греда.