Поликраищенци финишираха успешно есента

„Росица“ – „Рудановски“ 2:1

Втора победа в първенството записаха футболистите от Поликраище. Домакините тръгнаха напред още след първия съдийски сигнал и в 10-ата минута грешка в отбраната на гостите от Константин доведе до наказателен удар, реализиран от Николай Куцаров за 1:0. През цялата първа част отборът на „Росица“ се стремеше да атакува, а този на „Рудановски“ отговаряше с контрадействия. В 42-ата минута Радослав Донев успя да покачи на 2:0 и да вдъхне спокойствие на съотборниците си. То обаче оцеля само през паузата между полувремената, защото веднага след нея гостите върнаха интригата. Самет Кадиров бе изпуснат и намали на 1:2. До края играта бе двуостра с голови положения и пред двете врати, но защитата и вратарят на „Росица“ се справиха и отборът закри полусезона с пълен успех.