martineli

martineli

В Българско Сливово си спретнаха гонитба в резултата

„Бенковски“ – „Стрела“ 2:3

По-добре играха гостите от Ореш в свищовското футболно дерби от кръга. Направилият силен мач Петър Иванов откри резултата още в 8-мата минута, завършвайки с попадение самостоятелен рейд. Пламен Георгиев изравни в 19-ата минута, като елиминира и вратаря на „Стрела“, но това не промени общия фон и гостите бързо си върнаха преднината. В 27-мата минута Янислав Ячев се възползва от грешка в отбраната на „Бенковски“ и се разписа за 1:2. Срещата в Българско Сливово продължи двуостро до паузата между полувремената и след нея с положения и пред двете врати и удар в гредата. В последните десетина минути публиката видя още два гола. Първо Иван Недков предопредели крайния победител с попадение за 1:3, а след това от дузпа Добромир Маринов направи загубата почетна – 2:3. Мачът бе ръководен точно от свищовска съдийска бригада с рефер Кирил Иванов.