martineli

martineli

Мирослав Тотев и Георги Каменов с по два гола във Върбовка

„Спортист“ /Върбовка/ – „Удар“ 1:4

Добрата си форма през тази есен белочерковци демонстрираха и на стадиона във Върбовка. Гостите дръпнаха в резултата още в 8-мата минута с хубав гол на Мирослав Тотев. Капитанът на тима овладя топката пред дъгата на наказателното поле и я изпрати в горния десен ъгъл на вратата, бранена от „Спортист“ за 0:1. Последваха удар в гредата на Евгени Иванов и второ попадение на Мирослав Тотев. Халфът в 23-тата минута би под плонжа на вратаря на домакините за 0:2. Иван Кирилов върна надеждите на върбовчани пет минути по- късно, като проби и стреля по диагонала. Неразбирателство между вратаря Мустафа Мустафов и бранителят Исмаил Ахмедов в 41-вата минута позволи на Георги Каменов да се разпише за 1:3 в 41-вата минута. Пак той покачи на 1:4 веднага след започването на второто полувреме и окончателно определи крайният победител…