5 четения

Мирослав Терзиев донесе успеха на домакините в Михалци

„Светкавица“ – ФК „Овча могила“ 1:0

С удар на Илиян Бижев от състава на гостите в напречната греда започна срещата в Михалци. След половин час игра Петър Рачев намери отлично Енвер Силистралиев във вратарското поле на ФК „Овче могила“, но халфът би в аут. В края на полувремето пък Силистралиев асистира на Руслан Ефтимов, който се засуети и не улучи топката.

Единственото попадение падна в 60-ата минута. Центриране от свободен удар предизвика разбъркване в полето на гостите, топката рикошира в крак на бранител, попадна в Мирослав Терзиев и той вкара за 1:0. До края на срещата Ефтимов би над напречната греда на бранената от съперника врата, а останал сам срещу вратаря, Петър Рачев не успя да го преодолее.