54 минути продължи срещата в Масларево

„Устрем“ – „Бъдеще“ 9:0, пр. при 6:1

54 минути продължи срещата в Масларево между последните два отбора в класирането. Гостите от Бутово се събраха трудно и пристигнаха на терена само с осем души. Въпреки това успяха да поведат в резултата в 10-ата минута. Изритана от вратаря на „Бъдеще“ топка бе догонена от Радослав Николов, който, останал очи в очи със стража на домакините, не сбърка за 0:1.

Численото неравенство обаче си каза думата. Масларчани затвориха обръч около вратата на съперника и започнаха да бележат. Георги Илиев изравни в 18-ата минута, а в 33-тата отбеляза още едно попадение, този път с пета. Междувременно Станислав Хаджиев и Илия Илиев вкараха по веднъж, а в 35-ата минута се разписа и Борислав Костадинов. Именно той вдигна на 6:1 в 50-ата минута. Четири по-късно силите на гостите свършиха, двама техни играчи се контузиха и мачът приключи. Спортно-техническата комисия на Зоналния съвет на БФС прибави три гола към актива на „Устрем“ и анулира този на „Бъдеще“, а крайният резултат е 9:0.