Свищовлии приключиха полусезона с успех, първи са по резултатност в групата

„Атлетик“ – „Устрем“ 9:2

Повече от резултатна победа записаха в отложения си мач свищовските футболисти и приключиха есенния полусезон с 18 точки и голова разлика 40:22. С този актив „Атлетик“ разделя 5 – 6 място със „Стрела“ (Ореш), но е тимът с най-резултатно нападение в групата. В събота воденият от Валери Николов тим нанесе удара си през втората част, когато наниза цели шест попадения. Цветомир Минчев разпечата вратата на гостите от Масларево още във 2-рата минута, а в 10-ата Милен Костов завъртя топката от пряк свободен удар за 2:0. Георги Илиев върна „Устрем“ в играта в 24-тата минута, намалявайки на 1:2. Този резултат се запази до 40-ата минута, в която Милен Костов изпревари бранител, напредна и вкара за 3:1. Второто полувреме тръгна по-добре за гостите, които чрез Станислав Хаджиев отново върнаха интригата на терена в 55-ата минута с попадение за 3:2. Това обаче бе всичко, до което успяха да се доберат, защото свищовлии се отприщиха в атака. До края Васил Иванов на два пъти, Христо Цветанов, Милен Костов, Максим Хабиб и Емил Александров напълниха мрежата на „Устрем“, за окончателното 9:2.