Футболистите от Езикова гимназия общински първенци и във възрастта 8 – 10 клас

Отборът на ПЕГ „Проф. д-р Асен Златаров“ стана общински шампион по футбол във възрастта 8 – 10 клас. Титлата е втора през този сезон за училището, след като преподавателят Бранимир Белчев и възпитаниците му триумфираха и при юношите 11 – 12 клас.

При по-малките се включиха пет отбора, които играха по системата всеки срещу всеки. Решителен за първото място бе двубоят между Езикова гимназия и ПМГ „Васил Друмев“ от последния кръг. Дамян Спирдонов изведе напред бъдещите шампиони в 10-ата минута, но в 70-ата равенството бе възстановено от Теодосий Райков. Шест минути по-късно Христо Иванов вкара за 2:1, с което осигури титлата на тима си. На трето място се подредиха представителите на ПГСАГ „Ан. Попов“, победили тима на ПГТ „Д- р Васил Берон“ с 1:0 с попадение на Георги Атанасов в 38-мата минута.

Четвърти остана оборът на ПГТ „Д- р Васил Берон“, пети на Старопрестолната гимназия по икономика.