Адвокат Дечо Дечев спечели 50 000 лв. с талон „Весели празници“
Известният адвокат Дечо Дечев от Велико Търново спечели 50 000 лв. с талон „Весели празници“ на българския спортен тотализатор. Късметът споходил юриста в края на годината.
Той играе тото редовно и винаги, когато пуска фиш, си взема и талон от игрите на късмета. Като изтрил полетата в билета, се оказало, че е „ударил“ сериозната сума. Много се зарадвал, защото това е невероятен подарък в навечерието на Новата година.
Правистът сподели, че все още не е решил в какво ще вложи неочакваните пари. Засега щастливецът щедро черпи приятели и близки. Това обаче не е единствената печалба на Дечо Дечев. Преди 40 г. от два поредни тиража на тотото улучил петици.
Тогава бил студент и със спечелените общо 8000 лв., които тогава били много пари, си купил шикозния за онези времена полски фиат.
Н. ГЕОРГИЕВА
Играча си е играч, евала !!
Как се при изедници отиват парите