7 четения

„Канарчетата“ са първият пролетен съперник на „Локомотив“ (Г. Оряховица)

„Локомотив“ (Горна Оряховица) ще стартира в пролетния дял от първенството на Първа лига на 18 февруари (събота) с домакинство на „Ботев“ (Пловдив). Мачът е от 17,30 часа на обновения градски стадион и ще бъде предаван пряко по „Диема спорт“. Това стана ясно, след като БФС публикува на страницата си програмата на шампионата от 20-ия до 24-тия кръг.

Седмица по-късно, на 25 февруари „железничарите“ ще гостуват на столичния „Левски“ от 17, 30 ч., като мачът може де се гледа отново по „Диема спорт“.

Следващият 22-ри кръг е междинен и в него горнооряховчани домакинстват на ПФК „Монтана“ от 13, 00 часа на 1 март (сряда). Този двубой ще се гледа по „Диема“.

Железничарското дерби на стадиона в квартал „Лаута“ в Пловдив от 23-тия кръг е на 4 март (събота), от 17, 30 ч. и е включено в програмата на „Диема спорт“.

Футболните фенове от региона ще могат да гледат на живо шампиона „Лудогорец“ на 12 март (неделя) от 17, 30 часа, а тези от страната ще видят двубоя по „Диема спорт 2“.

Междувременно от лагера на „Локомотив“ в Анталия информираха, че са отказали предвидената контролна среща с „Дунайска Стреда“ заради многото играчи в състава, които лекуват травми.

Снощи „железничарите“ трябваше да срещнат сръбския „Напредак“ (Крушевац), а днес играят с руския „Хабаровск“. Последната им проверка в Турция е в събота срещу „Слован“ (Братислава), след което се прибират у дома. Контролите приключват срещу „Берое“ в Стара Загора на 11 февруари.

От информация от Българският футболен съюз пък става ясно, че Централата ще подложи три клуба от родната Първа професионална лига на стриктен мониторинг.

Става дума за „Ботев“ (Пловдив), „Локомотив“ (Г. Оряховица) и ПФК „Монтана“, които ще бъдат ревизирани вместо на шест месеца на три.

Ето и пълната програма до 24-тия кръг по дати и часове.

ХХ кръг

17.02 (петък) Дунав Берое 17.30 Диема спорт 2
18.02 (събота) Нефтохимик Бс Монтана 13.00 Диема
Пирин Левски 15.00 Диема спорт
Локомотив ГО Ботев Пд 17.30 Диема спорт
19.02 (неделя) Черно море ЦСКА –София 12.30 Диема спорт 2
Славия Лудогорец 15.00 Диема спорт 2
20.02(понед) Верея Локомотив Пд 17.30 Диема спорт

 

ХХІ кръг

24.02(петък) Ботев Пд Дунав 17.30 Диема спорт 2
25.02 (събота) Локомотив Пд Нефтохимик Бс 13.00 Диема
Берое ЦСКА –София 15.00 Диема спорт
Левски Локомотив ГО 17.30 Диема спорт
26.02(неделя) Славия Черно море 12.30 Диема спорт 2
Монтана Пирин 15.00 Диема спорт 2
Лудогорец Верея 17.30 Диема спорт 2

Март

ХХІІ кръг

28.02(вторник) Дунав Левски 15.00 Диема спорт
ЦСКА –София Ботев Пд 17.30 Диема спорт
01.03 (сряда) Локомотив ГО Монтана 13.00 Диема
Пирин Локомотив Пд 15.00 Диема спорт 2
Нефтохимик Бс Лудогорец 17.30 Диема спорт 2
02.03(четвъртък) Черно море Берое 15.00 Диема спорт
Верея Славия 17.30 Диема спорт

 

ХХІІІ кръг

04.03 (събота) Монтана Дунав 12.30 Диема
Левски ЦСКА –София 14.30 Диема спорт
Локомотив Пд Локомотив ГО 17.30 Диема спорт
05.03(неделя) Славия Нефтохимик Бс 12.30 Диема спорт 2
Верея Черно море 15.00 Диема спорт 2
Лудогорец Пирин 17.30 Диема спорт 2
06.03(понеделник) Ботев Пд Берое 17.30 Диема спорт

 

ХХІV кръг

10.03(петък) Дунав Локомотив Пд 17.30 Диема спорт 2
11.03 (събота) Черно море Ботев Пд 15.00 Диема спорт
ЦСКА-София Монтана 17.30 Диема спорт
12.03(неделя) Пирин Славия 13.00 Диема
Берое Левски 15.00 Диема спорт 2
Локомотив ГО Лудогорец 17.30 Диема спорт 2
13.03(понеделник) Нефтохимик Бс Верея 17.30 Диема спорт

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

error: Съдържанието е заключено!