Спорт

„Железничарите“ приключиха лагера в Анталия с реми

„Локомотив“ – „Словачко“ 0:0

С равенство 0:0 с чешкия „Словачко“ приключи контролните срещи в Анталия отборът на „Локомотив“. В турския курорт съперниците изиграха две части от по 30 минути. Този мач замени планираните спаринги с руския „Хабаровск” и „Слован“ (Братислава).

Двубоят бе равностоен, като и двата тима имаха положения, но ударите на нападателите минаваха предимно покрай гредите, а веднъж и защитник на чешкия тим изби пред голлинията.

Това беше и последната контрола на тима в Турция. От изиграните 6 мача активът на горнооряховци е 1 победа, 3 равенства и 2 загуби.

„Локомотив“: Банков (46 Денчев), Желев, Амброуз, Кавдански, Аристоте Н‘Донгала, Ндонг, Джоман, Бен Отман (46 Христов), Кифуети, Узунов, Мехди Фенуиш (46 Генчев).

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *