В Левски гостите изпуснаха възможностите си

„Левски 2007“ – ОФК „Павликени“ 2:0

Загуба с 2:0 претърпяха павликенчани при гостуването в град Левски. Домакините, които са втори в класирането, отбелязаха по един гол във всяко едно от полувремената. Момчетата на Милен Петков също имаха своите шансове, но ги пропуснаха. В началото на срещата Димитър Кушев и Димитър Димитров излязоха на добри позиции, от които малко не им достигна да се разпишат.

Постепенно левскарите натиснаха и след грешка на гостите в 31-вата минута откриха резултата. Точен бе Антонио Иванджиев. Напрегнатата обстановка доведе до нервни изблици на терена и по един играч от двата отбора бе „успокоен“ с жълт картон. През втората част двуострата игра продължи и Йордан Йорданов остана очи в очи с вратаря на домакините, но се засуети и не стигна до изравняване. Петнайсетина минути пред края на двубоя Станислав Иванов вкара за 2:0, като павликенчани имаха претенции за засада на нападателя.