4 четения

Павликенчани продължават негативната пролетна серия

ОФК „Павликени“ – ФК „Севлиево“ 1:4

Слаб мач изиграха павликенските футболисти на свой терен срещу севлиевци и закономерно на представянето си паднаха с 1:4. Гостите поведоха в резултата още в 11-ата минута с попадение на Велислав Денчев след подаване от фланга. В края на полувремето тимът на ФК „Севлиево“ нанесе удара си и обезсмисли второто. В 43-тата минута Добри Петров покачи на 2:0, а веднага след подновяването на играта Георги Стойчев довърши домакините с гол за 3:0.

Втората част тръгна малко по-добре за павликенчани, които чрез Йордан Йорданов намалиха на 1:3, но силите не им стигнаха за нещо повече. Постепенно играта загуби остротата си, завъртя се предимно в централната част на терена, а в края на мача гостите стигнаха до четвърти гол, дело на Велислав Денчев.