В Българско Сливово върбовчани извоюваха точка

„Бенковски“ – „Спортист“ 2:2

С два пропуска на Светлин Дамянов тръгна срещата в Българско Сливово. В 12-ата минута нападателят на „Бенковски“ би над вратата на гостите от Върбовка, а след това ударът му прати топката до страничния стълб. Красимир Митков можеше да открие резултата н 38-мата минута, но бранител на „Спортист“ изчисти топката пред голлинията.

При ответната контра Иван Иванов стреля от движение в долния ъгъл на вратата, бранена от домакините, и 0:1.

Секунди преди почивката Красимир Митков завъртя добре топката и я заби в горния ъгъл за 1:1.

Отново той надигра пазачите си в 52-рата минута, разписвайки се за 2:1.

Самостоятелен пробив на Северин Асенов четири минути по-късно бе завършен от него с гол за 2:2, който резултат остана непроменен до края на мача.