5 четения

В Морава гостите не се възползваха от възможностите си

ФК „Морава“ – ФК „Недан“ 1:1

В приятен за гледане мач пред над 150 зрители отборите от Морава и Недан не се победиха. Домакините започнаха по-агресивно, но не успяха да развият докрай добрите си атаки и постепенно неданци наложиха превес. Мирослав Цонев отправи два последователни опасни изстрела от свободни удари, като при първия нацели напречната греда на бранената от моравчани врата. В 21-вата минута Иван Киров пропусна да открие резултата в полза на домакините, пет по-късно Ивайло Тодоров повтори упражнението, останал очи в очи с вратаря на неданци.

Лоша за моравчани бе 28-мата минута. След разбъркване Иво Иванов разтърси напречната греда с далечен удар, а при добавката Йордан Димитров бе точен за 0:1. Пробив на Йордан Христов в 64-тата минута бе спрян с нарушение в наказателното поле на неданци, а Иван Киров превърна в гол за 1:1 отсъдения наказателен удар.