10 четения

Павликенчани се държаха здраво в Ерден, но…

„Кариана“ – ОФК „Павликени“ 2:1

Без ангажираните служебно Радослав Рашков и Илиян Илиев павликенчани загубиха трудно гостуването на „Кариана“ в село Ерден.

„Доволен съм от играта ни в този мач, независимо от загубата. Започнахме много по-добре от домакините и до почивката можехме да си осигурим аванс, който да ни позволи да затворим мача. В 23-тата минута Димитър Димитров изпревари вратаря на домакините и вкара за 0:1. При този резултат Димитър Кушев и Борислав Иванов излизаха срещу вратаря на домакините, но не успяха да отбележат.

В 36-ата минута Цветомир Додуров стреля, вратарят на ерденци отклони топката в гредата и от нея тя излезе в корнер. Имам претенции за засада при изравнителния гол на домакините. Според мен Боянов засече топката поне на два метра зад отбраната ни.

В края на мача, в 81-вата минута, вратарят ни Генчо Стефанов изпусна топката при центриране и Николай Дичев я довкара за крайното 2:1“, разказа старши треньорът на павликенчани Милен Петков.

ОФК „Павликени“: Генчо Стефанов, Денчо Шапкалиев, Свилен Василев, Цветомир Додуров, Красен Славчев, Юлиян Игнатов, Калоян Калчев (88 Белослав Чешмеджиев), Йордан Йорданов, Борислав Иванов, Димитър Димитров (61 Калоян Киров), Димитър Кушев.