15 четения

Бисер Блажев с четири гола в Добри дял, джулюнчани поведоха в класирането

„Вихър“ /Добри дял/ – „Владислав“ 0:8

Четири гола отбеляза Бисер Блажев за убедителното 0:8 в полза на джулюнчани на стадиона в Добри дял. Иван Сапунджиев изведе „Владислав“ напред още в 13-ата минута. Две по-късно Блажев бе съборен в пеналта на домакините и сам реализира отсъдения наказателен удар за 0:2. В 23-ата минута Блажев влезе отдясно и покачи на 0:3. Пак той се справи с пазачите си в 34-ата минута за 0:4.

Петият гол за гостите бе дело на Иван Гинов, шестият – отново на Бисер Блажев. За 0:7 се отчете Иван Гинов, а за 0:8 в 58-ата минута резервният врата на „Владислав“ Ивайло Иванов вкара от дузпа. До края съперниците намалиха драстично темпото и повече голове не паднаха.

С победата тимът от Джулюница излезе начело в класирането с актив от 23 точки. С по 22 т. второ-четвърто място разделят „Янтра“ /Драганово/, ФК „Първомайци“ и ФК „Долна Оряховица“.