6 четения

„Вихрите“ се развихриха в Свищов

„Атлетик“ – „Вихър“ 0:3

Победа с класическото 0:3 записа отборът от Раданово на градския стадион в Свищов. Гостите дръпнаха напред още в 10-ата минута, в която дълъг пас позволи на Иван Иванов да се откъсне и да вкара за 0:1. Домакините реагираха мигновено, но ударите на Милен Костов и Максим Хабиб разтърсиха гредите на бранената от „Вихър“ врата. Греда нацели и Любомир Василев от тима на гостите, но в 44-ата минута бе безпогрешен. Изненадващо изпълнение на странично хвърляне го намери сам срещу вратаря на „Атлетик“ и той бе точен за 0:2.

След подновяването на играта свищовлии натиснаха, но добри изяви имаше вратарят на „вихрите“. В 66-ата минута Цветелин Ганчев засече свалена с глава топка и с третото попадение за тима си приключи спора – 0:3.