10 четения

Късна развръзка в Овча могила

ФК „Пробив“ – „Устрем“ 3:1

Атанас Кръстев откри резултата на стадиона в Овча могила в полза на домакините в 20-ата минута. После на два пъти можеше да успокои мача, останал очи в очи с вратаря на гостите от Масларево, но не успя да го преодолее. Така дойде 59-ата минута, в която Радослав Георгиев с шут от трийсетина метра поля със студен душ публиката, вкарвайки за 1:1. Този резултат се запази до 85-ата минута, в която Мирослав Георгиев със страхотен шут от въздуха вдигна зрителите на крака – 2:1.

180 секунди по-късно Димитър Цонев използва грешка в отбраната на „Устрем“ и фиксира крайното 3:1. Между двата гола на домакините Пламен Павлов от състава на гостите опита да счупи напречната греда. Много добре се справи с ръководенето на срещата съдийска бригада от Свищов.