8 четения

Сухиндолци не дадоха повече от точка на тръмбешчани

„Лозен 2006“ – ФК „Янтра“ 1:1

В оспорван двубой сухиндолци успяха да вземат точка на лидера в класирането. Изстрел от фал преди почивката бе отбит от вратаря на гостите от Полски Тръмбеш в гредата. Малко по-късно и колегата му на вратата на „Лозен 2006“ Ивелин Бонев имаше подобно изпълнение при шут на Калоян Илиев.

Иван Иванов изведе домакините напред в 55-ата минута със силен шут от границата на наказателното поле за 1:0.

Дванайсет минути по-късно Калоян Илиев проби отбраната на сухиндолци, Ивелин Бонев не успя да хване топката и Кристиян Костадинов изравни 1:1.

Шанс да осигури крайния успех на тима си пропусна Калоян Илиев, който, останал сам срещу Бонев, не успя да го преодолее.

Отборът на „Янтра“ запази лидерската позиция в класирането на две точки пред ФК „Ресен 2012“.