15 четения

Милен Костов с хеттрик за свищовлии в Масларево

„Устрем“ – „Атлетик“ 1:7

Победа с шест гола разлика записа свищовският „Атлетик“ при гостуването в Масларево. Гостите стигнаха до разгромния резултат през втората част. Преди почивката Георги Ангелов вкара за 0:1 в 25-ата минута, три по-късно записалият хеттрик в мача Милен Костов вдигна на 0:2. През втората част свищовлии бързо развиха успеха си. Георги Ангелов бе точен за 0:3 в 48-мата минута, десет по-късно Христо Цветанов приключи спора с попадение за 0:4. Милен Костов се разписа в 60-ата и 66-ата минута и разликата набъбна на 0:6. Борислав Костадинов намали на 1:6 от наказателен удар в 72-рата минута, но в 75-ата отново Христо Цветанов матира отбраната на „Устрем“ за 1:7, при който резултат приключи срещата.