9 четения

Във Върбовка развръзката настъпи след почивката

„Спортист“ – „Устрем“ 5:1

Пет минути след началото на срещата във Върбовка домакините поведоха в резултата. Точен от дузпа бе Георги Куюмджиев. При първата по-сериозна атака на гостите в 28-мата минута Борислав Костадинов възстанови равенството с шут от границата на наказателното поле.

До почивката футболистите на „Спортист“ направиха куп пропуски, тяхно попадение не бе зачетено заради засада.

След нея обаче започнаха да вкарват. Любен Любенов се разписа в 53-тата минута, довкарвайки отбита от вратаря на „Устрем“ топка.

Илиян Радославов вдигна на 3:1 в 67-мата минута с прехвърлящ удар. За 4:1 точен бе Иван Иванов, като прехвърли стража на тима от Масларево десетина минути по-късно. Крайното 5:1 фиксира Исмаил Ахмедов в разбъркване.