Лясковчани не се дадоха в Козловец, Лесев пропусна златни шансове за домакините

„Земеделец“ – „Левски“ (Ляск.) 1:1

В оспорван мач отборите на „Земеделец“ и „Левски“ (Лясковец) не успяха да се победят. На стадиона в Козловец преди почивката гол не падна, а най-чистото положение пропусна Иван Лесев. В 21-вата минута той остана очи в очи с вратаря на гостите, но стреля неточно.

Седем минути след началото на втората част Константин Иванов излезе от дълбочина и даде аванс на лясковчани с попадение за 0:1. Почти веднага след това Лесев можеше да изравни, но отново не успя да вкара от чиста позиция. Равенството възстанови Ивайло Пенев в 65-ата минута, като съдействие му оказа и рикошетът. До края двата отбора продължиха да търсят победата, но никой не успя да отбележи гол.