Голове на Бранислав Ботев донесоха успех на „виолетовите“

„Етър ВТ“ – „Чардафон“ 2:1

Победа с 2:1 записаха юношите старша възраст на „Етър ВТ” срещу връстниците си от „Чардафон”. На стадион „Ивайло” „виолетовите“ имаха пълно превъзходство, но отбелязаха само два гола чрез Бранислав Ботев. Още в 12-ата минута Атила Есиров бе изведен сам срещу вратаря на гостите, но се забави с удара. Малко по-късно Антоан Хай Ван намери Бранислав Ботев, който би до гредата. Последва нов шут на Атила Есиров, спасен от вратаря на гостите. В 38-мата минута Бранислав Ботев финтира габровския страж и вкара за 1:0.

Пак той се разписа за втори път в мача в 70-ата минута за 2:0. При ответна атака габровци намалиха на 2:1, при който резултат приключи мачът.

„Етър ВТ”: Добрев, Лазаров, Шабанов, Иванов, Радославов, Есиров, Хай Ван, Маречков, Атанасов, Ботев, Станев (Ангелов, Глузев, Динев, Здравков, Радойчев, Стефанов, Марков).