6 четения

Съперниците в Козловец не успяха да се победят

„Лато“ – „Янтра“ 0:0

В здрав мача тимовете от Алеково и Полски Тръмбеш не съумяха да си отбележат гол. Битката бе предимно в централната част на терена, но имаше и шансове пред двете врати. В 13-ата минута Ивайло Райчев преодоля 60 метра терен и стреля, но вратарят на гостите Станимир Палев спаси. Шанс за „Янтра“ се разкри пред Калин Иванов, но шутира в аут, а при следваща атака стражът на „Лато“ хвана шута на Тихомир Антонов.

В 74-тата минута Тихомир Иванов напредна и би край левия страничен стълб на вратата, бранена от тръмбешчани. В самия край на двубоя съперниците направиха по още един пропуск. Пламен Костадинов се включи при статично положение, но бранител на домакините успя да изчисти топката пред него, а Палев отрази изстрел на Атанас Георгиев и мачът приключи при 0:0.