10 четения

Голов рецитал на Иван Иванов в Българско Сливово

„Бенковски“ – „Вихър“ 1:4

С два бързи гола в началото на мача гостите от Раданово си осигуриха комфортен аванс на терена в Българско Сливово. Иван Иванов вкара за 0:1, пращайки топката в долния десен ъгъл на бранената от домакините врата. В 19-ата минута отново той се разписа, като от въздуха отправи хубав удар. Този резултат се запази почти до почивката, като за „Бенковски“ пропуск направи Любомир Любенов. Иван Иванов стигна до хеттрик след час игра, като надигра пазачите си и преди да се разпише, излъга и вратаря на домакините. Светлин Дамянов намали на 1:3 с удар от воле, а в следващите минути пропуски направиха негови съотборници. Шест минути преди края на редовното време Иван Иванов завърши контра на „Вихър“ за 1:4.