1 четения

Георги Недев донесе успех на горнооряховчани във Враца, излязоха начело в класирането

„Ботев“ (Враца) – „Локомотив“ 0:1

Със самочувствието на лидери и без загубена точка като домакин отборът на „Ботев“ (Враца) прие горнооряховския „Локомотив“. Гостите обаче показаха потенциал и след няколко пропуска през първата част в началото на второто полувреме откриха резултата чрез голмайстора си Георги Недев. Със задружна и колективна игра младите „железничари“ успяха да задържат резултата и се поздравиха с ценната победа. Треньорът Лъчезар Русев отличи младия вратар Ивайло Стефанов и капитана на тима Тодор Бакърджиев, а също така благодари на всички свои футболисти за сърцатата игра и сериозното отношение към тренировъчния процес. Съставът на „Локомотив“ вече има 28 точки и е близо до републиканските финали. В следващия кръг приема третия „Литекс“, като срещата е от изключително значение.

Отборът на „Етър ВТ“ завърши 1:1 при гостуването на „Спартак – Плевен“ и е на второ място в класирането след горнооряховчани, с една точка по-малко.