Калин Иванов записа хеттрик на терена в Стражица

„Левски“ (Стр.) – „Янтра“ 0:4

С далечен удар край вратата на гостите на Красимир Пройнов и пропуск на Борислав Иванов тръгна срещата в Стражица. Последва изстрел с глава на Пламен Нотев след центриране от фал, с който и гостите от Полски Тръмбеш показаха, че са дошли да търсят победата. В 15-ата минута Борислав Иванов за втори път бе очи в очи със Станимир Палев и отново би в аут. Двуострата игра даде резултат в 28-мата минута, в която Кристиян Костадинов напредна и с помощта на страничния стълб вкара за 0:1 в полза на тръмбешчани.

Атанас Евтимов можеше да изравни преди почивката, но би слабо. Веднага след нея футболистите се поизнервиха, но с три бързи жълти картона реферът Андрей Андреев усмири страстите. Калин Иванов постави начало на хеттрика си в 55-ата минута, когато залъга бранителите на домакините и покачи на 0:2. След пас на Кристиян Костадинов в 76-ата минута Иванов вдигна на 0:3. Шест минути преди последния съдийски сигнал Калин Иванов се отскубна от централната линия и фиксира окончателното 0:4.