6 четения

Дъжд от голове в Кесарево, гостите тържествуваха

„Победа“ – ФК „Д. Оряховица“ 3:5

В мач с осем гола долнооряховчани прибавиха още три точки в актива си и запазиха първото място в класирането с две точки аванс пред ФК „Първомайци“. На терена в Кесарево Красимир Гавазов откри резултата от дузпа в 8-мата минута, а в 13-ата вдигна на 0:2. Адриян Стоев разви успеха на гостите с попадение за 0:3 в 26-ата минута. До края на полувремето съперниците си размениха по още едно попадение, като за „Победа“ вкара Любчо Митов, а за гостите точен бе Йордан Петров.

Втората част тръгна с гол на Адриян Стоев за 1:5, който успокои долнооряховчани и те наложиха по-спокойно темпо. Петко Димитров и Гено Костов от наказателен удар върнаха по едно попадение и направиха загубата на домакините по-почетна 3:5.