4 четения

Енчо Силистралиев се разписа четири пъти в мрежата на гостите

„Спортист“ – „Устрем“ 6:0

С четири гола на Енвер Силистралиев и по едни гол на Петър Рачев и Руслан Евтимов отборът на „Спортист“ (Михалци) отнесе с 6:0 гостите от „Устрем“ (Масларево). Неостаряващият халф на домакините се разписа в 15-ата, 76-ата, 82-рата и 83-тата минута. Другият ветеран на „Спортист“ вкара в 33-тата минута, а Евтимов бе точен в 66-ата. Успехът утвърди отбора на Михалци на третото място в класирането на пет точки след ФК „Недан“. Другият тим от община Павликени записа служебна победа с 3:0 срещу ФК „Овча могила“. Футболистите от Свищовско отказаха да излязат на терена в Недан заради висока трева и неясни очертания. Съдийската бригада и делегатът на Зоналния съвет на БФС изискаха от домакините да преначертаят терена, но и това не задоволи гостите, които дори не пожелаха да бъдат проверени.