Еленчани обърнаха хода на мача след почивката

„Чумерна“ – „Земеделец“ 2:1

Мач с две различни полувремена изиграха съперниците в Елена. Първото бе за гостите от Козловец, които материализираха превъзходството си с гол на Емил Банев за 0:1. Нападателят на „Земеделец“ намери топката от въздуха и я заби под гредата на Петко Ганчев. Направените смени освежиха играта на еленчани след почивката и те постепенно наложиха волята си. Първо Петко Димитров от пряк свободен удар разтърси гредата. Хъсът и желанието на футболистите на „Чумерна“ бе наградено с наказателен удар в 73-тата минута, реализиран от Петър Антонов за 1:1. Само след шест минути Недялков опита центриране, но топката се завъртя във въздуха и намери обратния ъгъл на вратата на козловчани за 2:1. До края гол на Георги Донев не бе зачетен заради маркирана засада от бившия вратар на „Чумерна“ Росен Манафов, който вече е съдия.