В Драганово домакините направиха пълен обрат

„Янтра“ (Драг.) – „Юнак“ 5:3

Интересен мач с много голове изиграха съперниците в Драганово. Гостите от Мерданя започнаха ударно и набързо поведоха с 0:2. Пламен Недялков и Иван Иванов сюрпризираха неприятно домакините до 9-ата минута. В 18-ата Михаил Кънев намали на 1:2, а Мартин Димитров в 24-тата минута бе точен за 2:2. Гонитбата в резултата продължи с попадение на Мартин Кожухаров за „Юнак“ в 29-ата минута, при който резултат дойде почивката. Отбраната на мерданчани съхрани аванса на тима си до 61-вата минута, в която Пламен Станчев възстанови равенството 3:3. Георги Георгиев и Михаил Кънев направиха обрата пълен в оставащото игрово време и „Янтра“ се поздрави с трите точки.