4 четения

В Бутово усетиха вкуса на победата

„Бъдеще“ – „Устрем“ 4:0

Първата си победа през сезона записа в последния кръг отборът на „Бъдеще“. Резултатът на стадиона в Бутово обаче не отговаря съвсем на показаното, тъй като гостите от Масларево държаха повече топката, но не успяха да спрат контрите на домакините, нямаха шанс и в атака, като направиха доста пропуски, удариха и две греди.

Петър Петров изведе „Бъдеще“ напред в 4-тата минута, в 41-вата вдигна на 2:0. Междувременно той, Станимир Маринов и Кристиян Станиславов пропиляха още 3 – 4 добри възможности за гол. В 55-ата минута Станимир Маринов завърши поредната скоростна акция за 3:0.

Крайното 4:0 фиксира централният бранител Иван Василев след самостоятелен пробив в 81-вата минута.